Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

Tahe Sport BEACH ALU ADJ EL 1PC

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

79,00 €
Tootekood: 108186-87
Kaubamärk:
Laoseis: 20
Tarneaeg: 1-3 days

Parameetrid

* Suurus

BEACH Easy-Lock SUP Adjustable Paddles on taskukohased aerud, millel on uus esmaklassiline lihtsalt lukustatav reguleerimissüsteem.

140-180 cm mudel sobib ideaalselt lastele pikkusega 4'0"/1.20m ja suurematele lastele ja täiskasvanutele kuni 5'6"/1.70m.

170–210 cm mudel sobib ideaalselt aerutajatele pikkusega 5'2"/1,60 m kuni 6'4"/1,95 m, kuid on funktsionaalne ka väljaspool seda vahemikku.

Rannaaerud on optimeeritud vastupidavuse ja kasutusmugavuse tagamiseks aerutajatele, kes hindavad usaldusväärsust ja väärtust. Need on lihtsad, vastupidavad ja sobivad suurepäraselt klubisse, rentimiseks ja pere kasutamiseks. Koosneb täppis alumiiniumist võllidest ja tugevdatud nailonist teradest.

Kaasaegsel labakujul on kahetahuline pind, mis tagab sujuva aerutamise kõigil võimsustasemetel.

Meie aluse disain ja omadused põhinevad tera efektiivse liikumise kolmel faasil:

Terad on ette nähtud sujuvaks vette sisenemiseks, minimaalse pritsimisega või tera pöörlemisega sisenemise ajal. See võimaldab teral kindlalt vees seista.
Tõukejõud: siin kandub jõud sõudjalt terale vette ja see viib teid edasi.
Taastamine: Sama oluline, et puhas taastamine minimeerib voolukadu ja säilitab rütmi.
Rannaaeral on minimaalne tera kumerus ja õhuke profiil. See võimaldab tera löögi lõpus kiiresti ja puhtalt veest välja hüpata. Õhuke profiil parandab ka tera jõudlust aeru liigutamisel läbi vee, mis on täiustatud taastumistehnika, mida kasutatakse paljudes olukordades, alates tasakaalu abistamisest kuni kursi korrigeerimiseni.