Web Analytics
 

marine24

продукт(-ов) - 0,00

SeaBird kayak Fisherman

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

1060,00 €
Артикул: FISHERMAN
Бренд:
Кол-во: 2
Время доставки: 1-3 days

Параметры

* Цвет

Disainer: Bjørn Thomasson

Tootearendaja: Len Ystmark

Materjal: HD polüetüleen

Aastal 2012 võitis Fisherman 12 Baltimaade suurima kalapüügi ajakirja aasta kalastuskajaki tiitli. Fisherman 12 mudelis on ainulaadne katamaraaniraam. Kajak on väga vastupidav ja suurepärase jõudluse ning sooritusvõimega kalastus- ja jahikajak, mis sobib ka linnuvaatluseks ja fotograafia jaoks. Tänu oma ainulaadsele raamile on Fisherman 12 oma stabiilsuse juures ka väga kiire. Katamaraaniraam teeb kajakist nii tugeva ja stabiilse, et selles on võimalik kalastada ka püsti seistes.

LisainfoKatamaraanikere väljatöötamine on kaasa toonud kajaki ja kanuu ristamise osas nii mõnedki huvitavad kasutegurid. Eelkõige kajaki stabiilsuse, kiiruse ja edasiliikumise osas. Ujukid suurendav stabiilsust, samas on veeliin siirdunud keskjoonest kaugemale ja sügavamale kui seda tavapärasel kerel. Kokkuvõttes tähendab see seda, et kajaki ”sild” on nii tugev, et sellel on võimalik püsti seista ja seda ka aerutamise ajal. Kiiruse aspektist on oluline kiiruse ja laiuse suhe. Kaks lähestikku asetsevat raami annavad suuremat hoogu, kui üks lai. Kalastamise ajal ja kui soovitakse lihtsalt nautida veel olemist, ei ole kiirus muidugi eriti oluline, kuid sellest võib olla kasu, kui on soov eemale saada muust laeva- ja paadiliiklusest või lihtsalt siirduda teise kalastuskohta. Sellisel juhul on hea tunda, et kajaki kere ei takista tõhusat aerutamist.

Kaks lähestikku asetsevat raami suurendavad ka edasi liikumist ja ei mõjuta kuidagi manööverdamist. See ja ka pikematel lõikudel saavutatav kiirus on näitajad, tänu mille on selle mudeliga palju lõbusam aerutada, võrreldes teiste samasse klassi kuuluvate mudelitega. Kajaki kere esiosa toimib kui töökoht – sinna võib paigutada vajaminevad kastid, kalastus- ja jahitarbed, kaamera jms. Iste on ergonoomilise disainiga. Jalgadele on piisavalt ruumi ja tänu istumisasendile on keha tasakaalus ning on võimalik kasutada rohkem jõudu võitluses suuremate kaladega.

Fisherman 12 mudelit on võimalik kasutada ka ilma istmeta. Sellisel juhul on aerutajal rohkem seisu- ja aerutamisruumi. Samuti annab see aerutamise ajal suurepärase võimaluse jälgida takistusteta salapärast veealust maailma. Fisherman on midagi enamat kui lihtsalt kajaki ja kanuu ristand – see on ujuv vabaõhu püügivahend!

Otse meie enda tehasest! Tehasegarantii 10 aastat!

 

Pikkus 366 cm (12´)
Laius 76 cm (29.9´´)
Sügavus 36 cm (14.2´´)
Kaal 25 kg (55 lbs)
Kiirus 4
Algne stabiilsus 10
Sekundaarne stabiilsus 10
Stabiilsus lainetes 9
Kursihoidmisvõime 5
Juhitavus 9
Pagasiruumi mahutavus 7
Kandevõime 145 kg (320 lbs)
Omadused Power Pedals PRO XI9 | 4 ridvahoidjat | katamaraaniraam kajakil | käepidemed
Värvid Kollane, Punane, Laimiroheline