Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

GARMIN GPSMAP 1222xsv, Worldwide

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

3538,00 €
Tootekood: 010-01741-02
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-3 päeva

12 tolline kaardiplotter/kajalood on mitmekülgne seade

  • 12-tollinne värviline ekraan koos klahvipaneeli ja juhtnupuga
  • Eriti tundlik sisemine 10 Hz GPS- ja GLONASS vastuvõtja
  • Sisemine Garmin CHIRP  kajalood, CHIRP ClearVü , skaneeriv CHIRP SideVü ja Panoptix™-tugi (Andurid müüakse eraldi!)
  •  Garmin Marine Network,NMEA 2000® ja NMEA 0183 tugi
  • Toetab valikuliselt  BlueChart® g2 Vision® HD automaatset juhendamist

Kasuta arenenud 10 tollist GPSMAP 1222xsv nuppudega süsteemi. Eelaetud Garmin CHIRP –kajaloe ning CHIRP ClearVü- ja CHIRP SideVü  tugi. Lisaks toetab see Panoptix andurit  ja esmaklassilisi Garmin kajaloe mooduleid. (kajaloe andurid müüakse eraldi!). Seadmel on suur kirgas ekraan ning mugav ja lihtsalt kasutatav juhtnupp.

Võrgustik

Garmin Marine Network -tugi võimaldab kajalo, kaartide, kasutajaandmete, avatud-või kuppelradari, IP-kaamerate ja Panoptix™  jagamist erinevate seadmete vahel. See toetab  NMEA 2000  ja NMEA 0183 automaatjuhendamist ,andmevahetust, FUSION-Link, VHF antenni ning AIS ja muid andureid

 

 

Sisemine Wi-Fi®

Naudi  Wi-Fi kaudu BlueChart Mobile 2.0- ja Garmin Helm -rakendusi. Garmin Helm rakenduse abil võid jälgida ja juhtida sobivat kaardiplotterit sobivast nutiseadmest.  App Storest™ laetavast tasuta BlueChart Mobile rakendusega saad ilmateateid oma teekonna planeerimiseks iPadi® või iPhone® ja võid saata neid andmed juhtmevabalt võrkku ühendatud Garmin kaardiplotterisse.  Võid isegi vaadata ja juhtida  VIRB kaamerat kaardiplotterist.

Sisemine ANT®-ühendus

ANT ühendus seob otse quatix®-purjetamiskella, Garmin Nautix™ päikeseprillid, gWind™ Wireless 2 tuuleanduri, GNX™ Wind  laevaseadmed ja juhtmevaba kaugjuhtimispuldi.

Sisemise kajaloe omadused

Asjalikud kajaloetoimingud on kohe kasutusvalmis,vajad ainult kajaloeandurit. Sisemine 1 kW CHIRP- ja CHIRP ClearVü ning  CHIRP SideVü. Lisaks toetab see  Panoptixit, esmaklassilisisi Garmini kajaloemooduleid ja andureid (müüakse eraldi).

See seade võib lisaks jagada sisemise kajaloe andmeid samasse võrkku ühendatud sobiva seadmega. Lisaks võid valida mida sa tahad näha kajaloe ekraanil,nt. radar, kellaaeg,või GPS kiirus.

Liikumissuuna ja asukoha andmed uuenevad 10 korda sekundis

Kiire ja tundlik 10 hertsine GPS- ja GLONASS-vastuvõtja uuendab asukoha ja kursi andmeid 10 korda sekundis, tänu millele muutub asukoht ekraanil sujuvalt. See kiirendab ja lihtsustab kuni 5000 teekonnapunkti märkimist ja navigeerimist sinna ja tagasi.

Uuenda parimate kaartidega

Mälu võid laiendada kahe SD™ kaardipesa abil.Selleks võid osta lisakaarte nagu BlueChart® g2 HD või BlueChart® g2 Vision® HD, See lisab Garmini poolt patenteeritud  automaatse juhtimise¹ ja muid mugavusi.

Quickdraw Contours võimaldab oma HD kaartide loomist

Võid luua ekraanil kiiresti mugandatud HD-kalastuskaarte,millel on sügavusjooned iga 0,3 meetri tagant. Võid neid kujundada oma tahtmise järgi.Needkaardi on sinu omad. Võid pidada neid teadmisi omale või jagada neid Garmin Connect™ lehel Quickdraw võrgustikus.

SailAssist omadused

Võistlusteks valmistumiseks on kaardiplotteris vastav juhendamise lehekülg,millel on näha virtuaalne stardiliin ja andmeväljad,ngu laylined, stardini jäänud aeg  ja võistlustaimer mida saab sünkroniseerida kõikide võrkku liidetud Garmin GPS toodetega.Lisaks on parendatud muid purjetus nagu tuuleroos (kompaasikaart), vöörijoon ja kursijoon merepõhja suhtes,hoovuse suund ja kiirus ning tegelik ja näiv tuul.

GPX teekonnapunktide siirdamine

Kui oled salvestanud teekonnapunkte, jälgesidvõi tihedamini kasutatavaidtekondasid kellegi tese valmistaja GPS tootes või Garmini käsiseadmes,võid neid nüüd lihtsalt saata uude  Garmin kaardiplotterisse  GPX vormis,mis on ala standard.

Automaatne juhendamine on vaid planeerimiseks ja see ei korva turvalist navigeerimist!

iPhone ja iPad on Apple Inc kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja testes maades.. App Store on Apple Inc teenus. Wi-Fi on Wi-Fi Alliance registreeritud kaubamärk.