Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

Seabird kayak EXPEDITION, single

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

Al. 1708,00 €
Tootekood: EXP
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-3 weeks

Parameetrid

* Model

* Värv

Disainer: Ingvar Ankervik / VKV

Tootearendaja: Len Ystmark

Materjal: komposiit

Selle kajaki puhul jääb esimesena silma stiilne kujundus. Expedition on inspireeritud tänapäeva Rootsi disainist – kajaki kõige laiem koht on kokpiti taga. Tänu sellele on aerutamine mugavam ja tõhusam, sest aeru saab hoida kehale lähemal.

Tänu Expeditioni pikale veeliinile on kajak väga kiire ja äärmiselt stabiilne. Tuulise ilmaga ja lainetes aerutades valmistab üllatuse see, kui lihtne on selle kajakiga manööverdada ja seda juhtida ning kui turvaline Expedition tundub ka rasketes tingimustes.

Expeditionil on neli kuiva pagasiruumi – 2 suurt ja 2 väikest. Suurematesse võib pakkida kaasa päeva- ja nädalalõpumatka jaoks vajaminevad isiklikud asjad. Väiksematesse võib paigutada matka ajal vajaminevaid asju nagu näiteks toit, jook, varuriided jne. Kõige väiksem pagasiruum on valmistatud pehmest neopreenist ja on mõeldud GPS-seadme, mobiiltelefoni, päikeseprillide ja muude väiksemate asjade turvaliseks säilitamiseks.

Kajaki esi- ja tagatekil on kummist võrgud, kuhu on võimalik panna erinevat varustust nagu jook, varuaer, magamisvarustus jne.

Expeditioni vööris ja ahtris on mugavad käepidemed, mis kergendavad kajaki transportimist. Laia avaga kokpiti on lihtne minna ning selles on väga mugav istuda – iste on polsterdatud ja seljatugi rihmadest reguleeritav. Antud mudelil on võimalik reguleerida seljatugi soovitud asendisse ja seda ka kajakis istudes. Istme seljatuge on võimalik reguleerida 10 cm ulatuses mõlemalt poolt. Kajakis on reguleeritavad põlvetoed, tänu millele on võimalik saada kajakiga hea kontakt, just siis kui seda kõige rohkem vaja.

SeaBird Designs Expedition mudelid on disaininud Ingvar Ankervik. Ankerviki perekond on disaininud jahte ja kajakkejuba neli põlvkonda ja nad on maailma ühed vanimad kajakkide tootjad. Ingvari isa oli Rootsi meister laevaehituses ja Ingvar Ankervik on maailma kajaki disaineritest üks parim.

Expedition mudelil on ainulaadse VKV turvasüsteemi valmidus. 

Pikkus 527 cm (17´3´´)
Laius 59 cm (23.2´´)
Sügavus 33 cm (13´´)
Kokpit 80×40 cm (31.5´´x15.7´´)
Mahutavus 360 L (95.1 US gal)
Kaal Diolen Fiberglass Core 28 kg (62 lbs)
Kaal Hybrid Carbon Kevlar 27 kg (59 lbs)
Kaal Carbon 26 kg (57 lbs)
Kaal Carbon Kevlar 25 kg (55 lbs)
Kiirus 8
Algne stabiilsus 7
Sekundaarne stabiilsus 9
Stabiilsus lainetes 9
Kursihoidmisvõime 9
Juhitavus 7
Pagasiruumi mahutavus 10
Aerutaja kaal 85-105 kg
Kandevõime 160 kg (353 lbs)
Pagasiruumid esiosa Ümmargune luuk 25 cm (10´´); Keermega päevaluuk 15 cm (6´´)
Pagasiruumid tagaosa Ovaalne luuk 32,5 cm (13´´); Ümmargune luuk 15 cm (6´´)
Omadused Ergonoomiline iste | Reguleeritavad reietoed| Power Pedals PRO XI9 | Ridvahoidja | Tüür
Värvid Kollane/Valge; Punane/Valge