Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

SeaBird kayak Qanik Single

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

Al. 1708,00 €
Tootekood: QUANIK
Kaubamärk:
Laoseis: 6
Tarneaeg: 1-3 days

Parameetrid

* Model

* Värv

Disainer:Bjørn Thomasson

Tootearendaja: Len Ystmark

Materjal: komposiit

Haruldane Gröönimaa pärl!  SeaBird Designs Qanik on imetlusväärne Grööni stiilis kajak, mis on disaini ja detailide poolest suurepärane. See kajak on ideaalne aerutajale, kelle sooviks on kogeda haruldasi kogemusi. Qanik on pikk ja siledajooneline kitsas kajak, mille mereomadused on klass omaette. Qanik on madal ja sellega on kerge teha pöördeid. Sobib kogenud aerutajale, kuid pakub väljakutseid ka algajatele, kes soovivad oma oskusi arendada.

Lisainfo:Aastal 1959 ehitas Emanuel Korneliussen Gröönimaal ühele inglasele kajaki, mida tuntakse tänapäeval kui Illorsuit kajakki. Sellest kajakist inspireerituna valmistati Inglismaal mitmeid kajakke nagu näiteks Acuta ja Nordcapp. Qanik on Bjørn Thomassoni versioon legendaarsest Illorsuit kajakist. Sarnasust võib näha eelkõige ilusates tasakaalustatud disainis. Erinevalt Illorsuit kajakist, mida kasutati arktilistel vetel hülgepüügiks, on Qaniku kere ja hüdrodünaamika aga kaasaegsed ja praegustele tingimustele vastavad.

Qanikut on uskumatult kerge juhtida. Tänu kumerale tüürile ja kajaki külgedele, mis tagavad erakordselt hea külgstabiilsuse, võib kajakiga ümber selle telje pöörata. Qanik on Illorsuit-st palju kiirem. Gröönimaal ei ole kiirus nii tähtis kui vaikus. Ei ole mingit mõtet aerutada mere elanikega võidu, tähtis on pääseda võimalikult vaikselt nende lähedale. Tänu Qaniku teki kõrgusele jääb aerutaja kuivaks ka karmides tingimustes. Lisaks on kajakis piisavalt ruumi, et võtta kaasa nädalavahetuse või terve nädala matkavarustus. See turvaline kajaki pakub aerutajale pehmet liikumist ja võimalust jääda kuivaks ka keset tormi. Selle kiirus kasvab väga kiirelt ja seda on lainetes kerge juhtida. Ka siis kui kiirus kasvab, liigub kajak just aerutaja juhitud suunas. See võib tunduda vastuolulisena, kuid tõesti on olnud võimalus disainida kajak, mis suudab mõlemat – Qanik. Qaniku on disaininud üks maailma parimaid kajaki disainereid Bjørn Thomasson.

Qanik test.

Garantii 5 aastat!

 

Pikkus 546 cm (17´11´´)
Laius 52 cm (20.5´´)
Sügavus 30 cm (11.8´´)
Kokpit 76×37 cm (29.9´´x14.6´´) keyhole cockpit
60×40 cm (23.6´´x15.7´´) ocean cockpit
Mahutavus 313 L (82.7 US gal)
Kaal Diolen Fiberglass Core 24 kg (53 lbs)
Kaal Hybrid Carbon Kevlar 23 kg (51 lbs)
Kaal Carbon 22 kg (49 lbs)
Kaal Carbon Kevlar 21 kg (46 lbs)
Kiirus 8
Algne stabiilsus 5
Sekundaarne stabiilsus 8
Stabiilsus lainetes 7
Kursihoidmisvõime 5
Juhitavus 10
Pagasiruumi mahutavus 6
Aerutaja kaal 60-90kg
Kandevõime 135 kg (298 lbs)
Pagasiruumid esiosa Ümmargune luuk 25 cm (10´´)
Pagasiruumid tagaosa Ovaalne luuk 32,5 cm (13´´); Ümmargune luuk 15 cm (6´´)
Omadused Ergonoomiline iste | Reguleeritavad reietoed| Power Pedals PRO XI9 jalatoed| KS-sissetõmmatav skeg system pro
Värvid Valge; Must