Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

SeaBird kayak Salt 55 Sport single

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

Al. 1708,00 €
Tootekood: SALT55
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-3 weeks

Parameetrid

* Model

PRO model -BLUE/WHITE , ADVANTAGE model BLACK/WHITE, CLUB model RED/WHITE

Disainer:Bjørn Thomasson

Tootearendaja: Len Ystmark

Materjal: komposiit

Salt55 on väga kiire treeningkajak. Salt on turu uusim ja kaasaegseim treeningkajak. Bjørn Thomasson on suutnud luua unikaalse kajaki, mis oma kiiruse juures on väga stabiilne. Kajaki vööriosa on kõrge, tagades kuivas sõidu ka suurte lainetega. Salt55 on mõeldud spetsiaalselt matka- ja treeningkajakiks. Tegemist on halastamatu, ilusa ja nõudliku kajakiga!

Lisainfo:Salt 55 on treeningkajak aerutajatele, kellel on ambitsioonid ja kes on stardijoonel valmis startima, et jõuda finišisse. Salt 55 on stabiilsem kui Salt 51, kuid erinevus sooritsvõimes on vaevumärgatav, seda nii võistlustel kui trennis. Salt 55 on õige valik neile, kes ei tunne Salt 51-ga aerutades end täiesti mugavalt ja kes soovivad kajakilt rohkem stabiilsust. Tegelikult saavutab Salt 55 veel suuremaid kiirusi, sest selle stabiilsus lubab aerutajal kasutada paremini oma aerutamistehnikat ja jõudu. Tänu pikale kerele on see ka ideaalne klubikajak.Iste ja jalatoed on esmaklassilised. Istet võib lihtsalt reguleerida ühe käega. Sellel ei ole lahtiseid kruvisid ega muid osasid, mis võivad kaduda või kukkuda. Ka jalatugesid ja tüüri on lihtne reguleerida.

Kas soovid kasutada kajakki trenniks?Kas soovid kasutada kajakki trenniks? Miks kasutaksid trenniks 28kg kaaluvat merekajakki, kui seda oleks võimalik teha kerge treeningkajakiga? Neid kogemusi ei saa omavahel võrrelda. Kui võrrelda kajakki ja jalgratast, siis treening-/sportkajak võrduks võistlus/maanteerattaga ning merekajak maastikurattaga. Maastikuratas sobib ideaalselt maastikule, kuid kui jalgrattasõit toimub peamiselt asfaldil, siis võistlusratas on selleks kergem, kiirem ja lõbusam. Sama kehtib kajakkide puhul. Paljudel aktiivsetel ratturitel on olemas nii maastiku- kui maanteeratas. Samamoodi peavad mitmed aerutajad kasulikuks seda, et neil on kasutusel nii treening-/sportkajak kui ka merekajak. Treening-/sportkajakki kasutatakse rahulikul veel treeninguteks ja merekajakki pikkadeks matkadeks ning lainetes aerutamiseks. Ära jäta kasutamata võimalust olla üks loodusega ning samal ajal  liikuda edasi kiire, kergelt juhitava treeningkajakiga, harjutades samaaegselt õiget hingamist, tasakaalu ja jõudu.

Aerutamine kajakiga on hea suvetrenn ka suusatajatele ja suurepärane vaheldus ratturitele, kelle jalad on väsinud või tunduvad rasked. Mitmed tipptasemel jalgratturid treenivad palju just kajakkidega. Kajakiga aerutamine tugevdab keha keskosa lihaseid ja leevendab kaela- ja seljaprobleeme.

Kas arvad, et treening-/sportkajak on liiga ebastabiilne? Nii see oli, kuni valmis Salt sari! Bjørn Thomasson on välja töötanud treeningkajakid, millel on kiirus ja tasakaal uskumatult heas tasakaalus. See õnnestus tänu arvutipõhisele disainile ja maailma tippklassi kuuluvate aerutajate koostööle.

Näiteks on Salt 55 sama stabiilne kui väga vastupidav merekajak. Selle suunahoidmisvõime on rahulikul veel nii hea, et isegi algajad harjuvad sellega mõne tunniga.

Garanteerime, et meie treening-/sportkajakkide hinna-kvaliteedisuhe on võitmatu ja et nende kajakkide valmistamisel kasutatakse tipptasemel tehnoloogia põhimõtteid. Turul ei ole selle hinnaklassis võrdväärset saadaval. Võrdle valmistusviisi, materjali ja kaalu muude turul olevate mudelitega ja mõistad, et meil on õigus. Salt 55 on saadaval kolmes erinevas materjaliversioonis.

Salt 55 kajaki on disaininud üks maailma parimaid kajaki disainereid Bjørn Thomasson.

Garantii 5 aastat!

 

Pikkus 520 cm (17´1´´)
Laius 55 cm (21.7´´)
Sügavus 33 cm (13´´)
Kokpit 105×40 cm (41.3´´x15.7´´)
Mahutavus 320 L (84.5 US gal)
Kaal Club 20 kg (44 lbs)
Kaal Advantage 19 kg (42 lbs)
Kaal Pro 18 kg (40 lbs)
Kiirus 9
Algne stabiilsus 6
Sekundaarne stabiilsus 5
Stabiilsus lainetes 4
Kursihoidmisvõime 8
Juhitavus 7
Pagasiruumi mahutavus 3
Kandevõime 122 kg (269 lbs)
Omadused Vüidusõidu iste | Carbon jalatugi| Võidusõidu tüür
Värvid Valge kere/tekk- musta; punase või sinise disainiga