Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

SeaBird kayak Victory HV Single

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

1250,00 €
Tootekood: VICTORY
Kaubamärk:
Laoseis: 3
Tarneaeg: 1-3 days

Parameetrid

* Model

* Värv

Disainer: Bjørn Thomasson

Tootearendaja: Len Ystmark

Materjal: kolmekihiline HD polüetüleen

Victory on valmistatud kõrgtehnoloogiliselt kolmekihilisest HDPE polüetüleenist. Seda tüüpi plastikus ühildub unikaalselt jäikus, kaal ja vastupidavus.

Victory on uskumatult suurepärane kajak suuremat kasvu aerutajatele. Kajak liigub väga hästi lainetes ja keerulistes tingimustes. Victory on väga stabiilne. Ideaalne matkamiseks ja treeninguteks. Victory mugavusele ei ole võrdset. Kajakis on väga mugav polsterdatud iste ja turu parimad reietoed. Mugavat seljatuge on võimalik reguleerida ja seda ka siis, kui aerutaja juba kajakis istub. Victoryl on korralikud tekinöörid ja tänu suurtele pagasiruumi avadele on matkavarustust lihtne kaasa pakkida. Kajaki kandevõime on umbes 170kg, mis tähendab, et ka suuremat kasvu inimestel on võimalik kogu toit, varustus ja seadmed, mida nädala jooksul vajatakse, kaasa pakkida. Kajaki standardvarustusse kuulub originaalne Power Pedals PRO X19 pedaalisüsteem, mis on turul saadaolevatest üks tõhusaim ja stabiilseim.

Lisainfo:Victory on stabiilne, kuid mitte liiga stabiilne. Liiga hea suunahoidmisvõimega kajaki liikumised võivad olla lainetes kohmakad. Sellepärast on Victory stabiilsust kohandatud vastama tingimustele nii, et kajaki juhtimine oleks ennetav ja tasakaalukas. See kajak sobib nii algajatele kui kogenud aerutajale, pakkudes neile väga toredaid kogemusi ja hoides nad kuivana.

Victory on mitmekülgne ja sobib nii pikkadele kui lühikestele matkadele. Kajaki kuju ei sea mitte mingeid piiranguid vaid võimaldab nii lõõgastavalt mängulist ja kiiret kui ka põnevat kajakisõitu. Victoryga aerutades tunduvad kõik liigutused loomulikud, kõik on täieliku kontrolli all ja kajak kuuletub ka kõige väiksemale liigutusele. Victory on oma nime vääriline. Selles kajakis on mugav istuda, kokpit on suure avaga, iste on polsterdatud ja reguleeritav. Istme seljatuge on võimalik reguleerida soovitud asendisse, 10 cm ulatuses mõlemalt poolt ja seda ka kajakis istudes. Kajaki esi- ja tagatekil on kummist võrgud, kuhu on võimalik panna erinevat varustust nagu jook, varuaer, magamisvarustus jne. Victory vööris ja ahtris on mugavad käepidemed, mis kergendavad kajaki transportimist.

SeaBird Designs valmistab maailma tippklassi kuuluvaid kajakke. Bjørn Thomassoni disainitud Victory on pärl, mis on disainitud suuremat kasvu aerutajatele!

Tehasegarantii 10 aastat!

Pikkus 525 cm (17´3´´)
Laius 58 cm (22.9´´)
Sügavus 41.5 cm (16.3´´)
Kokpit 84×41 cm (33.1´´x16.1´´)
Mahutavus 395L (104 US gal)
Kaal 28 kg (62 lbs)
Kiirus 8
Algne stabiilsus 9
Sekundaarne stabiilsus 10
Stabiilsus lainetes 9
Kursihoidmisvõime 9
Juhitavus 9
Pagasiruumi mahutavus 10
Aerutaja kaal 70-100kg
Kandevõime 150 kg (331 lbs)
Pagasiruumid esiosa Ümmargune luuk 25 cm (10´´); Keermega päevaluuk 15 cm (6´´)
Pagasiruumid tagaosa Ovaalne luuk 32,5 cm (13´´); Ümmargune luuk 15 cm (6´´)
Omadused Reguleeritavad reietoed| Power Pedals PRO XI9 | Ergonoomiline iste | Tüür | Svert
Värvid Kollane | Punane | Laimiroheline