Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

Seabird kayak XP 480 MV single , Expedition Family

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

Al. 1708,00 €
Tootekood: XP480MV
Kaubamärk:
Laoseis: 6
Tarneaeg: 1-3 days

Parameetrid

* Model

* Värv

Disainer: Ingvar Ankervik / VKV

Tootearendaja: Len Ystmark

Materjal: komposiit

Hea merekajak väiksemat ja keskmist kasvu aerutajale.

Kajakis ühilduvad kiirus, juhitavus ja stabiilsus nii ainulaadsel viisil, et ükski teine merekajak ei suuda pakkuda sama. Kajak sobib just sellisele aerutajale, kes soovib nautida stabiilsuse ja kiiruse suurepärast kombinatsiooni. Paljude arvates on see Rootsi tüüpi kajak üks parimad merekajakke. Expedition on juba kaheksa aastat järjest olnud Norra üks enimmüüdud kajak. Expedition kajakke on testitud nii Norras kui Rootsis. Kajaki põhivarustusse kuulub originaalne Power Pedals PRO X19 pedaalisüsteem, mis on turul saadaolevatest üks tõhusaim ja stabiilseim. See ainulaadne kajak valmistab omanikule rõõmu pikaks ajaks!

Lisainfo:Selle kajaki puhul jääb esimesena silma stiilne kujundus. Expedition on inspireeritud tänapäeva Rootsi disainist – kajaki kõige laiem koht on kokpiti taga. Tänu sellele on aerutamine mugavam ja tõhusam, sest aeru saab hoida kehale lähemal.

Tänu Expeditioni pikale veeliinile, on kajak väga kiire ja äärmiselt stabiilne. Tuulise ilmaga ja lainetes aerutades valmistab üllatuse see, kui lihtne on selle kajakiga manööverdada ja seda juhtida ning kui turvaline Expedition tundub ka rasketes tingimustes.

Expeditionil on neli kuiva pagasiruumi – 2 suurt ja 2 väikest. Suurematesse võib pakkida kaasa päeva- ja nädalalõpumatka jaoks vajaminevad isiklikud asjad. Väiksematesse võib paigutada matka ajal vajaminevaid asju nagu näiteks toit, jook, varuriided jne. Kõige väiksem pagasiruum on valmistatud pehmest neopreenist ja on mõeldud GPS-seadme, mobiiltelefoni, päikeseprillide ja muude väiksemate asjade turvaliseks säilitamiseks.

Kajaki esi- ja tagatekil on kummist võrgud, kuhu on võimalik panna erinevat varustust nagu jook, varu aer, magamisvarustus jne.

Expeditioni vööris ja ahtris on mugavad käepidemed, mis kergendavad kajaki transportimist. Laia avaga kokpitti on lihtne minna ning selles on väga mugav istuda – iste on polsterdatud ja seljatugi rihmadest reguleeritav. Antud mudelil on võimalik reguleerida seljatugi soovitud asendisse ja seda ka kajakis istudes. Istme seljatuge on võimalik reguleerida 10 cm ulatuses mõlemalt poolt. Kajakis on reguleeritavad reietoed, tänu millele on võimalik saada kajakiga hea kontakt, just siis kui seda kõige rohkem vaja.

SeaBird Designs Expedition mudelid on disaininud Ingvar Ankervik.Ankerviki perekond on disaininud jahte ja kajakke juba neli põlvkonda ja nad on maailma ühed vanimad kajakkide tootjad. Ingvari isa oli Rootsi meister laevaehituses ja Ingvar Ankervik on maailma kajaki disaineritest üks parim.

Expedition mudelil on ainulaadse VKV turvasüsteemi valmidus. 

Pikkus 480 cm (15´9´´)
Laius 56 cm (22´´)
Sügavus LV: 29 cm (11.4´´)
MV: 34 cm (13.4´´)
Kokpit 76×37 cm (29.9´´x14.6´´)
Mahutavus LV: 270 L (71.3 US gal)
MV: 290 L (76.5 US gal)
Kaal Diolen Fiberglass Core 26 kg (57 lbs)
Kaal Hybrid Carbon Kevlar 25 kg (55 lbs)
Kaal Carbon 24 kg (53 lbs)
Kaal Carbon Kevlar 23 kg (51 lbs)
Kiirus 7
Algne stabiilsus 7
Sekundaarne stabiilsus 9
Stabiilsus lainetes 9
Kursihoidmisvõime 8
Juhitavus 8
Pagasiruumi mahutavus 7
Aerutaja kaal 60-90kg
Kandevõime 125 kg (276 lbs)
Pagasiruumid esiosa Ümmargune luuk 25 cm (10´´); Keermega päevaluuk 15 cm (6´´)
Pagasiruumid tagaosa Ovaalne luuk 32,5 cm (13´´); Ümmargune luuk 15 cm (6´´)
Omadused Ergonoomiline iste| Reguleeritavad reietoed| Power Pedals PRO XI9 | Ridvahoidja| Tüür
Värvid Kollane/Valge; Punane/Valge