Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

SeaBird Patong Set (2 airbags + 2 holders)

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

176,00 €
Tootekood: 4743294052244
Kaubamärk:
Laoseis: 2
Tarneaeg: 1-3 days

Aerutamine on maailmas üks kiiremini populaarsust koguv harrastus. Aerutajad vajavad lihtsaid ning usaldusväärseid ohutusrutiine, oskusi ja varustust.Enamikul SeaBird Designsi komposiit kajakkidest on võimalik kasutada Rootsi VKV ettevõtte poolt välja töötatud päästesüsteemi. Sellel süsteemil on palju eeliseid. Kasutades süsteemi on aerutajal lihtsam kajakki tagasi saada ja selle stabiilsus teeb ka rasketest olukordadest pääsemise lihtsamaks. Tagab stabiilsuse ka erinevate toimingute ajal nagu ujumine, kalapüük, sukeldumine, pildistamine, filmimine või miks ka mitte tassi kohvi nautimiseks. VKV on võrreldes mõne muu ohutusvarustuse või meetodiga (aerupadi või eskimo pööre), mitmekülgne ja lihtsalt kasutatav süsteem.

Ujukite komplekt annab igale kajakile juurde stabiilsust. Pontoonilaadseid ujukeid on kerge kinnitada pärast ümberminekut (või juba eelnevalt, kui tunnete end väljaspool oma mugavustsooni). Ujukid võimaldavad aerutada rahulikumatele vetele ilma, et peaks muretsema ümbermineku pärast.

Ujukisüsteemi on võimalik kasutada mitmel viisil ja enamikel SeaBird Designs komposiitkajakkide mudelitel. Süsteem tagab stabiilsuse ka erinevate toimingute ajal nagu ujumine, kalapüük, sukeldumine, jahipidamine ja pildistamine/filmimine, kus on kasutusel kallis tehnika.

Ujukisüsteem annab stabiilsuse kõikidele kajakkidele, milledel seda kasutatakse. Aerutamine ei ole takistatud ka siis, kui ujukid on kajaki külge kinnitatud, sest need ei takista kajaki liikumist ning aeglustavad kiirust vaid kuni 5%.

NB! SeaBird Designs ujukite komplekti on võimalik kasutada järgmistel mudelitel: North Sea, Expedition Nansen, Expedition, XP480, XP507, Nordr S, Nordr M, Nordr M2, Nordr L2, Nordr XL3