Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

SeaBird kayak Salt 59 Sport single

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

Al. 1708,00 €
Tootekood: SALT59
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-3 weeks

Parameetrid

* Model

PRO model -BLUE/WHITE , ADVANTAGE model BLACK/WHITE, CLUB model RED/WHITE

Disainer: SeaBird meeskond

Tootearendaja: Len Ystmark

Materjal: komposiit

Salt 59 on suurepärane matka- ja treeningkajak. Kajak on väga stabiilne ja sellega on uskumatult lihtne aerutada. Pidades silmas aerutajaid, kes soovivad teha lühemaid matku on disainerid kajaki disainimisel paigutanud tagaossa säilitusruumi, et oleks võimalik kaasa võtta matkavarustust. Salt 59 on ehitatud samal põhimõttel nagu Salt 51 ja Salt 55, kuid kajaki tekid on nõgusad, et suurendada aerutamise mugavust. Tänu sellele on kajaki konstruktsioon ka jäigem ja tugevam.

Lisainfo: Kuna Salt 59 on oma stabiilsuselt võrdväärne merekajakkidega, on see väärtuslik alternatiiv sellistele aerutajatele, kes kaaluvad osaleda võistlustel. See on ka mugav treeningkajak kogenud aerutajatele tuulise ilma ja vihmaga või siis kui soovivad esitada väljakutse rahutule merele. Tänu pikale kerele on see kajak ideaalne täiskasvanud algajatele.

Kas soovid kasutada kajakki trenniks?Kas soovid kasutada kajakki trenniks? Miks kasutaksid trenniks 28kg kaaluvat merekajakki, kui seda oleks võimalik teha kerge treeningkajakiga? Neid kogemusi ei saa omavahel võrrelda. Kui võrrelda kajakki ja jalgratast, siis treening-/sportkajak võrduks võistlus/maanteerattaga ning merekajak maastikurattaga. Maastikuratas sobib ideaalselt maastikule, kuid kui jalgrattasõit toimub peamiselt asfaldil, siis võistlusratas on selleks kergem, kiirem ja lõbusam. Sama kehtib kajakkide puhul. Paljudel aktiivsetel ratturitel on olemas nii maastiku- kui maanteeratas. Samamoodi peavad mitmed aerutajad kasulikuks seda, et neil on kasutusel nii treening-/sportkajak kui ka merekajak. Treening-/sportkajakki kasutatakse rahulikul veel treeninguteks ja merekajakki pikkadeks matkadeks ning lainetes aerutamiseks. Ära jäta kasutamata võimalust olla üks loodusega ning samal ajal  liikuda edasi kiire, kergelt juhitava treeningkajakiga, harjutades samaaegselt õiget hingamist, tasakaalu ja jõudu. Aerutamine kajakiga on hea suvetrenn ka suusatajatele ja suurepärane vaheldus ratturitele, kelle jalad on väsinud või tunduvad rasked. Mitmed tipptasemel jalgratturid treenivad palju just kajakkidega. Kajakiga aerutamine tugevdab keha keskosa lihaseid ja leevendab kaela- ja seljaprobleeme.

Kas arvad, et treening-/sportkajak on liiga ebastabiilne? Nii see oli, kuni valmis Salt sari! Bjørn Thomasson on välja töötanud treeningkajakid, millel on kiirus ja tasakaal uskumatult heas tasakaalus. See õnnestus tänu arvutipõhisele disainile ja maailma tippklassi kuuluvate aerutajate koostööle.

Näiteks on Salt 55 sama stabiilne kui väga vastupidav merekajak. Selle suunahoidmisvõime on rahulikul veel nii hea, et isegi algajad harjuvad sellega mõne tunniga.

Garanteerime, et meie treening-/sportkajakkide hinna-kvaliteedisuhe on võitmatu ja et nende kajakkide valmistamisel kasutatakse tipptasemel tehnoloogia põhimõtteid. Turul ei ole selle hinnaklassis võrdväärset saadaval. Võrdle valmistusviisi, materjali ja kaalu muude turul olevate mudelitega ja mõistad, et meil on õigus. Salt 59 on saadaval kolmes erinevas materjaliversioonis.

Salt 59 kajaki on disaininud üks maailma parimaid kajaki disainereid Bjørn Thomasson.

Salt 59 mudelil on ainulaadse VKV turvasüsteemi valmidus. 

Garantii 5 aastat!

Pikkus 520 cm (17´1´´)
Laius 59 cm (23.2´´)
Sügavus 33 cm (13´´)
Kokpit 106×44 cm (41.7´´x17.3´´)
Mahutavus 338 L (89.3 US gal)
Kaal Club 21 kg (46 lbs)
Kaal Advantage 20 kg (44 lbs)
Kaal Pro 19 kg (42 lbs)
Kiirus 9
Algne stabiilsus 9
Sekundaarne stabiilsus 7
Stabiilsus lainetes 6
Kursihoidmisvõime 9
Juhitavus 8
Pagasiruumi mahutavus 4
Kandevõime 130 kg (287 lbs)
OmadusedVõid Võidusõidu iste | Süsinikust jalatugi| Võidusõidu tüür
Värvid Valge kere/tekk –  musta, punase või sinise disainiga