Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

SeaBird Surfski WAVE 5.5 single White/Black, Advantage

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

2399,00 €
Tootekood: WAVE5.5-4743294004120
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-3 weeks

Disainer:Bjørn Thomasson

Tootearendaja: Len Ystmark

Materjal: komposiit

Wave 5.5 on väga stabiilne ning mugav, üllatavalt suuri kiiruseid saavutada võimaldav surfski tüüpi kajak, mis sobib nii algajatele meelelahutuslikul eesmärgil kui ka kogenumale aerutajale trenni- ja matkakajakiks. Sobib suurepäraselt ka algajatele surfivõistlusteks. Wave 5.5 on suuteline vastu pidama ka keerulisematele ilmastikuoludele ja sobib kasutamiseks erinevatel eesmärkidel.

Lisainfo:Tänapäeval on mitmetel võistlustel antud võimalus just surfski tüüpi kajakkidele. Võrreldes tavapäraste merekajakkidega ei ole surfski tüüpi kajakil otseselt kokpitti. Kui läheb halvasti ja kajak läheb ümber, saab aerutaja sellele lihtsalt tagasi peale ronidaning aerutamist jätkata. Tänapäeval on saadaval väga palju erinevaid, kvaliteetseid aerutamiseks sobivaid riideid, mis võimaldavad surfski stiilis kajaki kasutamist ka külmematel aastaaegadel.

Wave sari pakub tänu oma kere kujule ainulaadset kombinatsiooni kiirusest, stabiilsusest, sooritusvõimest ja surfivõimest. Ükski teine konkurent ei suuda kombineerida neid omadusi nii hästi kui Wave. Wave on tugevam kui konkurendid ja selle kiiruse potentsiaalile ning surfiomadustele ei ole võrdset. Wave annab võimaluse veel suurematele kiirustele, sest tänu oma stabiilsusele võib aerutaja kasutada paremini oma jõudu ja tehnikat. Wave 5,5 on disaininud üks maailma parimaid kajaki disainereid, Bjørn Thomasson.

Garantii 5 aastat!

 

Pikkus 555 cm (18´3´´)
Laius 55 cm (21.7´´)
Sügavus 35 cm (13.8´´)
Kaal Club 21 kg (46 lbs)
Kaal Advantage 20 kg (44 lbs)
Kaal Pro 19 kg (42 lbs)
Kiirus 9
Algne stabiilsus 8
Sekundaarne stabiilsus 8
Stabiilsus lainetes 7
Kursihoidmisvõime 6
Juhitavus 9
Pagasiruumi mahutavus 1
Aerutaja kaal 70-90kg
Kandevõime 120 kg (265 lbs)
Omadused Surfski pedaalid | Võidusõidu tüür
Värvid Valge kere musta, punase või sinise disainiga