Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

SeaBird Surfski WAVE 6.1 single White/Black, Advantage

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

2399,00 €
Tootekood: WAVE6.1-4743294004281
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-3 weeks

Disainer:Bjørn Thomasson

Tootearendaja: Len Ystmark

Materjal: komposiit

Wave 6.1 on koostööks valmis surfski tüüpi kajak, mis on disainilt väga särtsakas. Kajaki stabiilsus ei mõjuta kiirust. Wave 6.1 stabiilsust arvesse võttes on kajak uskumatult kiire.  Tänu kere disainile liugleb Wave 6.1 kergelt läbi lainete ja ka siledal veel. See mudel sobib paremini juba kogemustega aerutajale, kes soovivad treenida, osaleda võistlustel või lihtsalt kiiresti aerutada. Wave 6.1 pakub aerutajale peaaegu täiuslikku kombinatsiooni kiirusest ja stabiilsusest.

Lisainfo:Tänapäeval on mitmetel võistlustel antud võimalus just surfski tüüpi kajakkidele. Võrreldes tavapäraste merekajakkidega ei ole surfski tüüpi kajakil otseselt kokpitti. Kui läheb halvasti ja kajak läheb ümber, saab aerutaja sellele lihtsalt tagasi peale ronidaning aerutamist jätkata. Tänapäeval on saadaval väga palju erinevaid, kvaliteetseid aerutamiseks sobivaid riideid, mis võimaldavad surfski stiilis kajaki kasutamist ka külmematel aastaaegadel.

Wave sari pakub tänu oma kere kujule ainulaadset kombinatsiooni kiirusest, stabiilsusest, sooritusvõimest ja surfivõimest. Ükski teine konkurent ei suuda kombineerida neid omadusi nii hästi kui Wave. Wave on tugevam kui konkurendid ja selle kiiruse potentsiaalile ning surfiomadustele ei ole võrdset. Wave annab võimaluse veel suurematele kiirustele, sest tänu oma stabiilsusele võib aerutaja kasutada paremini oma jõudu ja tehnikat. Wave 5,5 on disaininud üks maailma parimaid kajaki disainereid, Bjørn Thomasson.

Garantii 5 aastat!

 

Pikkus 610 cm (20´)
Laius 48 cm (18.9´´)
Sügavus 34 cm (13.4´´)
Kaal Club 21 kg (46 lbs)
Kaal Advantage 20 kg (44 lbs)
Kaal Pro 19 kg (42 lbs)
Kiirus 10
Algne stabiilsus 5
Sekundaarne stabiilsus 6
Stabiilsus lainetes 6
Kursihoidmisvõime 7
Juhitavus 9
Pagasiruumi mahutavus 1
Aerutaja kaal 70-90kg
Kandevõime 120 kg (265 lbs)
Omadused Surfski pedaalid | Võidusõidu tüür
Värvid Valge kere musta, punase või sinise disainiga