Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

Seabird kayak Expedition Åfjord,single

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

 

990,00 €
Tootekood: EXPÅfjord
Kaubamärk:
Laoseis: 3
Tarneaeg: 1-3 days

Parameetrid

* Model

* Värv

Disainer: Ingvar Ankervik / VKV

Tootearendaja: Len Ystmark

Materjal: kolmekihiline HD polüetüleen

Uudne maailmas! Merekajak, mille pikkus on vaid 368cm!

Lihtne käsitleda nii vees kui maal.

Expedition Åfjord on Expedition LV/HV vähendatud versioon – Expedition HV/LV on juba aastaid olnud Norra enimmüüduimad kajakid.

Suurepärane merekajak harrastusaerutajatele, kes soovivad nautida eriti stabiilset kajakki. Expedition Afjord mudelis ühilduvad suurepäraselt kiirus, stabiilsus ja juhitavus. Kajaki põhivarustusse kuulub originaalne Power Pedals PRO X19 pedaalisüsteem, mis on turul saadaolevatest üks tõhusaim ja stabiilseim.

See mudel on superhea alustava aerutaja kajak. Sobib suurepäraselt ka jahiks ja kalastuseks. Expedition Afjord on valmistatud kõrgtehnoloogilisest kolmekordsest ”sandwich” , ehk siis kolmekihilisest HDPE-polüetüleen plastikust. Seda tüüpi plastikut iseloomustab unikaalselt selle jäikus, kaal ja vastupidavus.

Expeditioni disain on inspireeritud tänapäeva Rootsi disainist – kajaki kõige laiem koht on kokpiti taga. Tänu sellele on aerutamine mugavam ja tõhusam, sest aeru saab hoida kehale lähemal. Tänu Expeditioni pikale veeliinile, on kajak väga kiire ja äärmiselt stabiilne. Tuulise ilmaga ja lainetes aerutades valmistab üllatuse see, kui lihtne on selle kajakiga manööverdada ja seda juhtida ning kui turvaline Expedition tundub ka rasketes tingimustes.

Expeditionis on kolm kuiva pagasiruumi, kaks suurt ja üks väike. Suurematesse võib pakkida kaasa päeva- ja nädalalõpumatka jaoks vajalikud isiklikud asjad. Väiksemasse võib paigutada matka ajal vajaminevaid asju nagu näiteks toit, jook, varuriided jne. Kõige väiksem pagasiruum on valmistatud pehmest neopreenist ja on mõeldud GPS-seadme, mobiiltelefoni, päikeseprillide ja muude väiksemate asjade turvaliseks säilitamiseks. NB! Ära unusta pakkida elektroonilisi seadmeid veekindlatesse kottidesse. Kajaki esi- ja tagatekil on kummist võrgud, kuhu on võimalik panna erinevat varustust nagu jook, varu aer, magamisvarustus jne.

Expeditioni vööris ja ahtris on mugavad käepidemed, mis kergendavad kajaki transportimist. Laia avaga kokpitti on lihtne minna ning selles on väga mugav istuda – iste on polsterdatud ja seljatugi rihmadest reguleeritav. Antud mudelil on võimalik reguleerida seljatugi soovitud asendisse ja seda ka kajakis istudes. Istme seljatuge on võimalik reguleerida 10 cm ulatuses mõlemalt poolt. Kajakis on reguleeritavad reietoed, tänu millele on võimalik saada kajakiga hea kontakt just siis, kui seda kõige rohkem vaja.

Expedition Afjord on tüüriga kajak, mille kere tagaosa on vormitud kiilu kujuliselt. Tänu sellele on kajaki kursihoidmisvõime uskumatult hea ka siis, kui tüüri ei kasuta.

SeaBird Designs Expedition mudelid on disaininud Ingvar Ankervik.Ankerviki perekond on disaininud jahte ja kajakke juba neli põlvkonda ja nad on maailma ühed vanimad kajakkide tootjad. Ingvari isa oli Rootsi meister laevaehituses ja Ingvar Ankervik on maailma kajaki disaineritest üks parim.

Tehasegarantii 10 aastat!

Pikkus 368 cm (12´1´´)
Laius 64 cm (25´´)
Sügavus 35 cm (13.8´´)
Kokpit 86×45 cm (33.9´´x17.7´´)
Mahutavus 245 L (64 US gal)
Kaal 22 kg (49 lbs)
Kiirus 7
Algne stabiilsus 9
Sekundaarne stabiilsus 10
Stabiilsus lainetes 10
Kursihoidmisvõime 10
Juhitavus 10
Pagasiruumi mahutavus 6
Aerutaja kaal 55-105kg
Kandevõime 130 kg (287 lbs)
Omadused Reguleeritavad reietoed | Power Pedals PRO XI9 | Ridvahoidja |Ergonoomiline iste| Tüür
Värvid Kollane, punane, laimiroheline