marine24

toode(t) - 0,00

NAVIGEERIMISSEADMED

Kalaotsijate ja kajaloodide valik.

Paadi navigatsiooniseadmeid kasutatakse selleks, et aidata paadisõitjatel vetes, kus nad viibivad, ohutult navigeerida. Mõned levinumad navigatsiooniseadmete tüübid on järgmised:

- Kompass: kompass on oluline navigeerimistööriist, mida kasutatakse paadi suuna määramiseks. See võib olla magnetiline või elektrooniline.

- Kaardiplotter: kaardiplotter on navigatsiooniseade, mis kuvab ekraanil ala kaardi ja näitab reaalajas paadi asukohta. See võib olla iseseisev seade või integreeritud teiste navigatsiooniseadmetega.

-GPS: GPS-vastuvõtjat (globaalne positsioneerimissüsteem) kasutatakse paadi täpse asukoha määramiseks. See võib olla iseseisev seade või integreeritud teiste navigatsiooniseadmetega.

-Sügavusotsija: sügavuseotsija, tuntud ka kui kalaleidja, kasutab sonaritehnoloogiat vee sügavuse määramiseks ja veealuste ehitiste, nagu kivid ja kalad, asukoha määramiseks.

-Radar: radarit kasutatakse vees teiste paatide ja takistuste tuvastamiseks. See kasutab raadiolaineid teiste veresoonte ja objektide asukoha tuvastamiseks ja kuvamiseks ekraanil.

-VHF raadio: VHF (väga kõrge sagedusega) raadioid kasutatakse suhtlemiseks teiste paatide, jahisadamate ja rannavalvega.

-AIS: automaatne identifitseerimissüsteem (AIS) on süsteem, mida kasutatakse paatide tuvastamiseks ja jälgimiseks, eriti rahvarohketes vetes. See võib aidata vältida kokkupõrkeid ja aidata navigeerida.

Oluline on omada sobivat navigatsioonivarustust, mis sobib teie kasutatava paadisõidu tüübiga, ja teada, kuidas seda õigesti kasutada. Samuti on oluline oma navigatsiooniseadmeid regulaarselt kontrollida ja hooldada, et tagada nende töökorras olek.

Kaardid: marine24 soovitab LOWRANCE APP - https://www.lowrance.com/en-eu/lowrance-app/

 

Järjesta:
LOWRANCE HOOK2-4X GPS ALL SEASON PACK

LOWRANCE HOOK2-4X GPS ALL SEASON PACK

274,50 € / 366,00 €

HOOK² / Reveal 7 Suncover

HOOK² / Reveal 7 Suncover

19,24 € / 23,18 €

LOWRANCE ELITE FS 7 ACTIVE IMAGING WITH 3-IN-1 TRANSDUCER

LOWRANCE ELITE FS 7 ACTIVE IMAGING WITH 3-IN-1 TRANSDUCER

1110,96 € / 1481,28 €

LOWRANCE HDS-9 LIVE ACTIVE IMAGING WITH 3-IN-1 TRANSDUCER

Lowrance uus tippmudel HDS Live on uue lameda disainiga, kiirema protsessoriga, parimate sisseehitatud navigatsioonivõimalustega ning toetab uusi innovatiivseid sonaritehnoloogiaid. Selle kristallselge ja suure lahutusvõimega ekraan on hästi jälgitav isegi polaroidprillidega. Uus Active Imaging™ 3-1 andur annab põhjastruktuuridest detailse ülevaate ja võimaldab FishReveal™-tehnoloogiat kasutades saada ülevaadet sellest, kus kalad asuvad. Sest struktuurskänni pildil värvib kajalood need lihtsalt teist värvi, mis teeb eristamise lihtsamaks.
Senisel 3D anduril põhinev StructureScan® 3D with Active Imaging annab senisest veelgi parema 3D ülevaate. Täiesti uus LiveSight™ andur suudab koos FishReveal tehnoloogiaga vaadata ka ettepoole ja võimaldab näha, kuidas kalad põhjastruktuuride suhtes asuvad ja kuidas nad reageerivad Sinu poolt etteantud söödale. LiveSight andur annab kalastajale selge ja reaalajas ülevaate sellest, milline püügiviis ja sööt töötavad ja millised mitte. Käesolevasse 9" HDS Live komplekti kuulub ka suurepärane Active Imaging 3-1 andur.

2013,00 € / 2684,00 €

Lowrance hook reveal 9 tripleshot

Lowrance hook reveal 9 tripleshot

622,19 € / 829,59 €

Striker Plus 4

Striker Plus 4

166,00 € / 200,00 €