Web Analytics
 

marine24

toode(t) - 0,00

GARMIN GPSMAP 585 Plus, WW

 

718,58 €
Tootekood: 010-01711-00
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-3 päeva

Lihtne paigaldada ja kasutada.Suurepärane kujutis ka kirkas päikesepaistes.Valgustatud nupud.Selge kuuetolline vertikaalne ekraan.Kindlate toimingutega nupud.

 • Saadaval 6-tollise WVGA värvilise portreerežiimi ekraaniga.Pakub klahvidega liidest spetsiaalsete nuppudega. CHIRPi sonar saadab pidevat sagedust madalast kõrgeni. CHIRP sonar suudab luua teravamaid kalakaare, millel on parem sihtmärgi eraldatus. Sisseehitatud 600 W (RMS) CHIRP traditsiooniline sonar ja CHIRP ClearVü skaneerivad kajaloodid annavad selgema pildi paadi all olevast fotograafiast koos objektide, struktuuride ja kalade kujutisega. Ühildub GPS-i, GLONASSi ja BeiDou võimsate positsioneerimissüsteemidega, mis võimaldab kiiresti ja hõlpsalt langetada kuni 12 000 täpset teekonnapunkti, mis võimaldavad teil leida tee tagasi oma salajastesse kalapüügipunktidesse. Kaasas on tasuta lihtsalt kasutatav tarkvara Quickdraw Contours, mis loob koheselt isikupärastatud HD-kalapüügikaardid. GPSMAP 585 Plus toetab tüüpilist NMEA0183 ja RS422 sidet kolmanda osapoole andurite ja tarvikute sees. 2 standardset SD™-kaardi pesa pakuvad laiendatavat mälu lisakaartide ostmiseks, nagu LakeVü HD Ultra kaardid ja BlueChart® g2 Vision® kaardid

  
  
   

 

Ühe sageduse asemel saadab CHIRP pidevalt erinevate sagedustega,madalaid ja kõrgeid signaale.Peale tagasi peegeldunud kaja töötlemist suudab CHIRP eraldada erinevate sageduste poolt saabunud info ja näitab eriti selgeid kala kaari (kaarekujulised kala peegeldused) ning üksikasjalist veealust kujutist. 

Mitme süsteemi tugi: GPS, GLONASS ja BeiDou. Seade võimaldab kiirelt ja täpselt märkida kuni 12 000 teekonnapunkti ja leiab tee ka salajastesse kalakohtadesse. Suur mälumaht lubab salvestada kõik  sihtkohad ja ohtlikud paigad.

GPSMAP 585 Plusi sisseehitatud sonari funktsioonidena CHIRP-sonari, mis on kalapüügi ja paadisõidu kõige keerukam sonaritehnoloogia. CHIRP sonar pakub hämmastavalt selget sihtmärgi eraldamist ja määratlust, kuna see suunab sihtmärgile veelgi rohkem eristada kui traditsiooniline sonar. See sisaldab ka sonari salvestusvõimalust, mis koordineerib sonari tagasituleku aja teie paadi asukohaga ja salvestab digitaalse teabe arvutis taasesitamiseks, kasutades  HomePort™ planeerimistarkvara. Kasutage kasutajaandmete jagamise kaablit teekonnapunktide ja marsruutide jagamiseks mitme seadme vahel. Garmin CHIRP ClearVü skaneeriv sonar annab teile paadi all peaaegu fotograafilise pildi. Traditsiooniline Garmin HD-ID™ sonar ja ClearVü skaneeriv sonar on ühendatud üheks anduriks.

Parimad veepealsed kaardid

 Kaks standardset SD™-kaardi pesa pakuvad laiendatavat mälu lisaseadmete (nt BlueChart® g2, BlueChart® g2 Vision®) ostmiseks. BlueChart g2 Vision pakub eksklusiivset Garmini automaatset juhendamist, tehnoloogiat, mis suunab teid teie kuumadesse kohtadesse. Automaatne juhendamine loob teie paadi tehniliste andmete põhjal koheselt visuaalse tee, mida saate jälgida, et vältida madalat vett ja muid kaardistatud takistusi. Quickdraw kontuurid: looge oma HD-kaardid Quickdraw Contours on tasuta hõlpsasti kasutatav tarkvarafunktsioon, mis on teie GPSMAP 585 Plusile juba installitud. See loob koheselt teie isikupärastatud HD-kalapüügikaardid ekraanile 1 jala pikkuste kontuuridega. Kohandage kaarte vastavalt vajadusele; sa omad neid. Hoidke andmed enda jaoks või jagage neid Garmini või oma sõpradega. Erilisi mõõdistusteadmisi pole vaja. Saate lihtsalt kala püüda, samal ajal kui Quickdraw Contours kaarte loob. Pole vaja oodata ega faile ära saata, nagu seda nõuab muu kaardistamistarkvara – teie tulemused ilmuvad koheselt. Ühildub GPS-i, GLONASSi ja BeiDou-ga Mitme positsioneerimisrežiimiga toetab GPS, GLONASS ja BeiDou kolme võimsat süsteemi. Kiire ja lihtne on visata kuni 12 000 täpset teekonnapunkti ja leida tee tagasi oma salajastesse kalapüügipunktidesse. Tohutu mälumaht, mis aitab kaluritel salvestada ohukoha (Mark) ja sihtkoha (teekonnapunkt). AIS radari tugi Näidake üksikasjalikku AIS-radari vaadet ja AIS-i loendit samal lehel. Liigutage kursorit ja vaadake radarivaates konkreetne üksus, et näha esiletõstetud laeva üksikasjalikku teavet. Langetage VRM/EBL ja mõõtke kaugus AIS-radari vaateaknas ning teravustage AIS-laev läbi AIS-i loendi, et näha selle üksikasju. Kiire PAGE järjestus Spetsiaalne nupp PAGE kiireks funktsioonide vahetamiseks. Vajutage nuppu PAGE, et kasutaja saaks sageli kasutatavalt funktsioonilt ükshaaval kiiresti ümber lülituda. Kui hoiate all nuppu "LEHT", saab kasutaja muuta oma eelistatud 5 sageli kasutatavat lehte. Digitaalse suumi ja nihkega suumi tugi Digitaalse suumi ja Shift Zoom funktsioonid võimaldavad teil juhtida oma kuvatavat osa nii, nagu soovite üksikasjalikult kuvada. Värvifilter traditsioonilise sonariekraani jaoks 8 värvitaset võimaldavad kasutajatel lülitada lülitit, et lülitada SISSE/VÄLJA konkreetsed värvid traditsioonilisel sonari lehel oma eelistusega sonari kuva kuvamiseks. Kompassileht COG-i ja SOG-i ühe pilguga tundmaõppimiseks Näita kiirust ja pealkirja ühel lehel poolkommertskaluritele. Nad saavad sellele teabele tugineda, et otsustada, kas võrk on traalimise ajal täis või mitte, ja vahet teha, et võrgu heitmise suund on ühe pilguga joondatud.

Põhiomadused

Seadme mõõtmed 176.0 mm x 190.0 mm x 66.0 mm
Ekraani mõõtmed, KxL

72.0 mm x 136.2 mm; 152.4 mm diagonaal

Ekraani resolutsioon, WxH 480 x 480 pixlit
Ekraani tüüp WVGA display
Kaal 0.8 kg
Veekindlus

IPX7

Antenn Seesmine või välimine BNC
NMEA 2000®  Ei
NMEA 0183  Jah
Tarvitatav võimsus

7,6W , 10-36V

Kinnitusvõimalused Kronstein või uputatv
Garmin Marine Network™

Ei

Mälu ja kaardid

Eelsalvestatud kaardid

Ei

Mälukaart

2 microSD™kaarti

Teekonnapunkte

12,000

Teekondi 200
Logi 50,000 punkti; 100 jäljelogi

Plotteri võimalused

 Garmin Sonar ühilduvus Jah
 AIS (tracks target ships position) Jah
 DSC (displays position data from DSC-capable VHF radio) Jah
 Hoovuste/mõõnade tabel Jah
BlueChart® Mobile 

Ei

Sonari võimalused

Dual-frequency (50/200 kHz) sonar Jah
Dual-beam (77/200 kHz) sonar  Jah
Toetatavad sagedused

CHIRP (low, mid, high)

Traditsiooniline: 50/77/200 kHz

DownVü: 260/455/800 kHz

Saatmisvõimsus 600 W (RMS) / 4,000 W (peak to peak)
CHIRP sonar Jah
DownVü™ Jad
SideVü™

Ei

Maksimaalne sügavus

700 metres @ 77 kHz, magedas vees

335 metres @ 77 kHz, soolases vees

(sõltub pähja iseloomust ja vee konditsioonist)

Bottom lock (shows return from the bottom up) Jah
Veete temperaturi näit ja salvestamine  Jah
Sonari salvestamine Jah
Sonari pildi kerimine Jah

 

Kalastuse võimalused

Ekraani jagamine Jah
Ultrascroll® (skanneerimine suurel kiirusel) Jah
Fish Symbol ID (kala sümbol) Jah
AutoGain Technology (automaatne signaali võimendamine) Jah
Adjustable depth line (määrab objektide sügavuse) Jah
A-scope (reaalajas kala näitamine kui ta läbib kiirt) Jah
Vee temperatuuri näit Jah

Lisaks

Lisad
 • Kinnitus
 • Integrated GPS
 • Punktide märkimine
 • Tegelik kurss (COG)

 

Ühenduvus

Anduri Pinne 8
NMEA 0183 input port

1

NMEA 0183 output port

1

Video sisend Ei
Video väljund Ei
Juhtmevaba side

Ei